Суспільне спорт підбило медіа підсумки цього біатлонного сезону.
Біатлонний сезон 2024–2025 на Суспільне Спорт і місцевих каналах Суспільного стартував 30 листопада з першого етапу Кубка світу та охопив усі ключові події міжнародного і національного спортивного календаря: Чемпіонат Європи, Чемпіонат світу, юніорський Чемпіонат світу, Різдвяну гонку в Гельзенкірхені та завершився дебютними трансляціями Чемпіонату України в Буковелі. А також вперше в історії біатлонні трансляції з українським коментарем стали доступними за кордоном завдяки співпраці Суспільного з Eurovision Sport.
Цьогорічний сезон з біатлону, що тривав з 30 листопада по 30 березня і транслювався на телеканалах Суспільне Спорт і місцевих каналах Суспільного, а також диджитал-платформах Суспільного, переглянули понад 2 мільйони глядачів, зокрема 1,998 млн унікальних телеглядачів (ТВ-вимірювання в Україні охоплюють аудиторію у віці 4+ років у містах з населенням 50 тис.+ жителів). Загальний хронометраж телеефірів за цей період склав 345 годин (наживо та повтори). У межах сезону Суспільне показало всі головні події біатлонного календаря — від Кубка світу до Чемпіонату України.
Найпопулярнішою подією серед телеглядачів на Суспільне Спорт і місцевих каналах Суспільного стала Різдвяна гонка (World Team Challenge), яка відбулася 28 грудня 2024 року. Середній рейтинг всіх трансляцій цього турніру (наживо і в повторах) склав 0,38%, а середня частка аудиторії — 1,65% (віком 18+, міста 50 тис.+). У середньому кожен показ дивилися 90 тис., а загальне охоплення події — 266 тис. телеглядачів (аудиторія 4+, міста 50 тис.+).

Загальний хронометраж трансляцій цього сезону виріс у 3,5 раза у порівнянні з попереднім сезоном (2023–2024 рр.), а охоплення унікальних глядачів (віком 4+, міста 50 тис.+) зросло на 30%.
Найдовшою за обсягом трансляцій подією на платформах Суспільного став Кубок світу з біатлону — загалом 251 година ефіру (наживо та повтори) — 9 етапів. У середньому один показ дивилися 83 тис. глядачів, а всі етапи Кубка охопили 1,858 млн унікальних глядачів. Середній рейтинг трансляцій — 0,25%, а середня частка аудиторії — 1,29% (ЦА 18+, міста 50 тис.+).
Сезон 2024–2025 також запам’ятався першою за п’ять років медаллю України на Кубку світу. На сьомому етапі Дмитро Підручний, Артем Тищенко, Віталій Мандзин та Антон Дудченко здобули історичну медаль для України в чоловічій естафеті, перервавши тривалу паузу у медальних здобутках збірної на змаганнях такого рівня.

Для багатьох спортсменів цей сезон став особливим. Зокрема, Віталій Мандзин провів перший повноцінний рік в основному складі збірної України та регулярно набирав очки в особистих гонках. За словами біатлоніста, він зміг краще зрозуміти свою роль у команді та адаптуватися до ритму Кубка світу. «Для мене цей рік був незабутнім», — поділився спортсмен.

Окрім міжнародних стартів, у 2025 році на Суспільне Спорт і місцевих каналах Суспільного вперше в історії відбулись повноцінні власні трансляції Чемпіонату України з біатлону, зокрема сім гонок із загальним хронометражем вісім годин, що проходили у Буковелі.
«Біатлон традиційно залишається основним зимовим видом спорту в Україні, що підтверджується увагою глядачів на всіх платформах. Цієї зими ми на Суспільне Спорт транслювали більшість олімпійських видів спорту, але, звісно ж, кульмінацією були біатлонні змагання. Приємно казати: не лише міжнародні, а й українські. Сезон тривав повноцінні чотири місяці. Команда Суспільне Спорт працювала на етапах Кубка світу, світовій першості у Швейцарії — і вже другий рік поспіль ми робили прямоефірні студії з головної події змагального року, — створила першу в історії України трансляцію Чемпіонату світу. До наступного зимового сезону залишається ще вдосталь часу, але ми впевнені, що він буде не менш особливим», — поділився шеф-редактор Суспільне Спорт Олексій Мандзій.
Загалом протягом біатлонного сезону Суспільне транслювало: Кубок світу (251 год), Чемпіонат світу (36 год), Чемпіонат світу серед юніорів (29 год), Чемпіонат Європи (16 год), Чемпіонат України (8 год) та Різдвяну гонку (4 год).
Матеріал підготовлений групою Суспільне мовлення