Історія федерації

Етапи розвитку федерації біатлону

2022

14 листопада 2022 року на 11 звітно-виборній конференції Федерації біатлону України, Президентом був обраний Іван Іванович Крулько, український політичний і громадський діяч, народний депутат України. З 2009 по 2010 роки Іван Крулько був заступником Міністра України у справах сім'ї молоді та спорту.

1998

В травні 1998 року на посаду Президента Федерації біатлону України було обрано Бринзака Володимира Михайловича.
Нагороджений Орденом «За заслуги» I, II, III ступеня, Почесною Грамотою Верховної Ради України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
Указом Президента України № 336/2016 від 19 серпня 2016 року нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

1992

ФБУ визнав Міжародний союз з сучасного п'ятиборства і біатлону. Також цього ж року ФБУ було визнано Міжнародною спілкою біатлоністів (IBU)

1991

У 1991 році у листопаді створено державно-громадську організацію "Федерація біатлону України". Президентом обрано дворазового олімпійського чемпіона Івана Бякова

Федерація біатлону України це Всеукраїнське громадське об’єднання створене задля популяризації та підтримки розвитку біатлону в Україні. ФБУ є повноправним членом Міжнародної спілки біатлоністів (IBU).

Долучайтесь до підтримки нашої федераціії

Кожен з нас може долучитись до відновлення та створення кращіх умов для нашої збірної. Навіть маленький внесок зробить велику справу.