У Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна у Трускавці Федерація біатлону України провела інклюзивний захід для дітей та їхніх батьків у межах підготовки до Міжнародного дня біатлону. Саме він став першим заходом ФБУ з нагоди майбутнього свята.
До події долучилися президент Федерації біатлону України Іван Крулько та лідер чоловічої збірної України Дмитро Підручний. Для дітей провели знайомство з біатлоном, практичну стрільбу з лазерних гвинтівок, а також підготували подарунки та спілкування з одним із найкращих українських біатлоністів.

Біатлон має бути доступним для кожної дитини — незалежно від фізичних можливостей чи життєвих обставин. Саме тому перший захід до Міжнародного дня біатлону символічно провели саме у реабілітаційній клініці.
Захід також став частиною проєкту «Урок біатлону», який Федерація біатлону України реалізовує в українських школах. Його мета — популяризація біатлону серед дітей та залучення молоді до спорту через сучасний і доступний формат знайомства з біатлоном.

«Я переконаний, що з цих уроків біатлону одного дня виростуть майбутні чемпіони світу, які десь почули про біатлон, розпочали це в школах з таких змагань з пневматичних винтівок або з лазерних гвинтівок, а далі продовжували вже свою кар’єру у великому спорті», — зазначив Іван Крулько.
Федерація біатлону України дякує директорці реабілітаційної клініки Наталії Козявкіній та всій команді закладу за співпрацю і можливість провести цей важливий захід.

Партнери Федерації біатлону України, які підтримують розвиток нашого спорту: Goro, Apartel Resorts, Агромат, Нафтогаз.